Doména realitnipravnik.cz
je parkována u CZECHIA.COM

Registrujte si doménu

Domény v akci
CZ 169 Kč ǀ EU 69 Kč ǀ COM 269 Kč ǀ INFO 199 Kč ǀ WEBSITE 99 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí na první rok registrace.

Czechia + RegZone - profesionální zázemí pro vaše domény a hosting

Czechia.com je centrální projekt internetové divize společnosti ZONER a.s.. Společně s projektem RegZone.cz vytváří dokonalé spojení mezi zkušeným registrátorem domén z celého světa a profesionálním poskytovatelem webhostingu.

Díky pečlivě navrženému propojení můžete využít špičkové zázemí během několika sekund. Vaše projekty u nás poběží na nejnovějších technologiích, které jsou pod nonstop dohledem týmu zkušených administrátorů. Vy se můžete se spolehnout na stabilní a opravdu výkonný hosting srovnatelný s virtuálními servery od levných poskytovatelů.

O váš hosting pečujeme. Neustále hlídáme aktualizace nových verzí systémů. Postaráme se o ochranu před DDOS útoky. Navíc se na nás můžete kdykoliv obrátit. E-mailová, chatová i telefonická zákaznická podpora je pro vás k dispozici opravdu nonstop. Využijte zázemí profesionální české hostingové firmy a vyřešte jednou provždy ideální místo pro fungování vašeho projektu.

inPage.cz – moderní webové stránky snadno a rychle

InPage je snadný redakční systém, díky kterému si vytvoříte své vlastní webové stránky snadno i bez jakékoliv znalosti programování. Vznikl již v roce 2007 jako pohodlné řešení pro snadné vytvoření a správu webových stránek. Od té doby má již tisíce spokojených zákazníků. Většina z nich využívá základní upravené šablony, včetně responzivní šablony inPage One. Někteří zákazníci se ale nespokojí se šablonami a poptávají službu tvorba webových stránek na míru. I pro ty má inPage řešení. Za příznivé ceny nabízí vytvoření webových stránek dle vaší představy. Stačí dodat podklady, dohodnout se na detailech a do 14ti dnů máte webové stránky hotovy. Ať se rozhodnete pro kteroukoliv z těchto variant, vyřešíte webové stránky opravdu snadno a rychle.

SSLmarket.cz – Profesionální zabezpečení projektů SSL certifikátem

Zavázali jsme se největší světové certifikační autoritě DigiCert garantovat 100% profesionalitu poskytovaných služeb v České republice. Vy se díky tomu můžete spolehnout na nonstop zákaznickou a technickou podporu. Máme bohaté zkušenosti s různými projekty. Dokážeme vám poradit ve všech situacích od pořízení, přes nasazení SSL certifikátu na server až k obnově jeho platnosti.

Doporučíme vám nejrychlejší způsob ověření pro EV certifikáty. Při jakékoliv nesrovnalosti u ověřování za vás okamžitě online komunikujeme s certifikační autoritou. Poradíme vám, jak zabezpečit celý váš projekt včetně subdomén pomocí dostupného RapidSSL Wildcard. Potřebujete zabezpečit velké množství různých domén? Díky SAN SSL certifikátům můžete mít až 100 domén pod jedním certifikátem. Pomohli jsme zákazníkovi získat certifikát za 27 sekund. Využijte naši zkušenost s SSL certifikáty ještě dnes.

inShop.cz - pronájem profesionálního e-shopu

Zoner inShop je moderní internetový obchod na českém trhu již od roku 1998. Tvorba e-shopu je velmi jednoduchá a intuitivní. Správu e-shopu si "naklikáte" pomocí offline aplikace Zoner inShop Managera. U e-shopu je kladen velký důraz na vzhled, proto je možné vybrat ze standardních šablon vzhledu, které jsou samozřejmě responzivní. Náročnější zákazníci si mohou vybrat individuální vzhled nebo si požádat o vytvoření e-shopu na míru. E-shop je možné napojit na ekonomické systémy Money a Pohoda, kde pomocí jednoho kliknutí se přenesou objednávky se zákazníky do ekonomického systému automaticky. Pro přípravu a odzkoušení si můžete spustit na 2 měsíce e-shop zdarma.

ZonerCloud.cz – výkonné cloud servery do 55 sekund

V dnešní době již není nutné kupovat drahé fyzické servery. Existuje jednodušší řešení a tím je cloud. Celý svět se postupně přesouvá do virtuálního prostředí. Dnes si stačí pořídit virtuální server, u kterého snadno a kdykoliv upravíte parametry přesně dle vašich představ. U cloudu odpadá vysoká pořizovací cena, drahý provoz a nákladná údržbu fyzického serveru. Navíc VPS umožňuje opravdu profesionální zálohování, které by se u fyzického serveru velmi prodražilo. Díky cloudu budete mít efektivně vyřešeny například servery pro účetnictví, SMTP servery pro odesílání pošty a můžete mít také ideální úložiště dat. Využijte výhody cloudového řešení ještě dnes.